Modern çözümlerle internette yerinizi alın

Hızla gelişen ve geleceği oluşturan internet dünyasında modern çözümlerle yerinizi almak ve başarıya ulaşmak doğru araçları seçmekle başlar.

BİZE ULAŞIN
...
...

PEKİNET'İN ÖZELLİKLERİ

PekiNET sizin için neler yapabilir?

Yüksek seviyede güvenlik

Sizin için sunduğumuz bütün çözümlerde güvenlik ön plandadır, işinizin kötü niyetli kişi ve yazılımlara karşı tam korumalı olduğuna emin oluruz.

Kolay kişiselleştirme

Marka renklerinizi yansıtır ve firma kimliğinizi çözümlerimize modern bir şekilde entegre ederiz. Böylece kişiselleştirme için destek istediğinizde hızla çözüm üretiriz.

İhtiyaca göre modüller

İşiniz için bir modül fikriniz olursa onu üretir ve entegrasyonunu sağlarız. İletişim formları, kullanıcı yönetim sistemleri veya sensör takip sistemleri.

Profesyonel araçlar

Çözümlerimizde her zaman son teknolojileri kullanırız. Bu sayede rakiplerinizden daima bir adım önde olursunuz. Kullanımı kolay ve güçlü araçlarımız işinizi bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olacak.

Hedef odaklı çözümler

İşinizde direkt olmak önemlidir, bu bizim de bir ilkemiz. Karmaşık ve kaos odaklı çözümler yerine müşterilerinizin pozitif yaklaşacağı; hedef odaklı, basit ve işlevsel çözümler ile yanınızdayız.

Güçlü analitikler

İşiniz için bir çözüm üretip sonrasında sizi yalnız bırakmayız. İşinizde başarınızı devam ettirmek için analitik çözümlerle başırınızı ölçümleminize yardımcı oluruz.

Dökümantasyon ile destek

Ürettiğimiz tüm çözümlerde size dökümantasyon dosyası sunarız, bu sayede sürekli desteğe sahip olursunuz.

İletişim ile destek

Yardıma ihtiyacınız olduğunda, uzaktan destek için mail ve telefon; birebir destek içinse ekip arkadaşlarımız sizin için daima hazır!


BASİT VE GÜÇLÜ

Fikirlerinizi gerçeğe dönüştürün

PekiNET sizi anlar ve sizin için özelleştirilmiş çözümler sunar. Gerçeğe dönüştürmek istediğiniz fikirleriniz için basit ve güçlü çözümler sunarız ve müşteri odaklı geliştirme sürecimizin sonunda hayaliniz tam fonksiyonel olarak tekrar size sunulur. Üstelik fikirlerinizi gerçekleştirmekle de bırakmaz, deneyimli takımımızla sizin için yeni çözüm önerilerinde de bulunuruz.


Yenilikçi ve kolay CRM sistemleri

İşinizi dağıtmadan yapabileceğiniz araç kitleri

A'dan Z'ye tüm ihtiyaçlarınız için çözümler

Neden PekiNET?

PekiNET sadece çözüm üretmekle kalmaz. Sonrasında da müşterimiz olduğunuz süre boyunca size olan desteğini asla kesmez ve sizi yarı yolda bırakmaz.

PekiNET ile kodlama bilmenize gerek yok

Geliştirme süreci esnasında bir satır dahi kod yazmanıza gerek yok. PekiNET sizin için optimal çözümleri üretecek; fikir, dizayn ve tasarımlarınızı gerçeğe dönüştürecektir. Bu sırada size düşen tek görev işin ilerleyişini izlemek ve geribildirim göndermek olacak.

...

Var olan çözümlerin geliştirilmesi

PekiNET yeni çözümler üretmekle kalmaz, halihazırda olan çözümlerinizi geliştirmede de size yardımcı olur. Wordpress, Joomla, Drupla, Magento ve Ghost gibi sayısız platform için yeni çözümleri sizin için hazırlar ve kullanıma uygun şekilde teslim ederiz.

...

Fiyatlandırma

Sizler için hazırladığımız çözüm paketlerine mutlaka göz atın.

Uygun fiyatlı planlar

Her fikir benzersizdir, PekiNET sizin için en ideal çözümleri sunmayı planlıyor. En popüler iki planımıza mutlaka göz atın.


Aradığınız plan değil mi?

Eğer listelenenlerden daha farklısına ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçin.

Standart plan

Bireyler & küçük işletmeler için

  • Sistem otomasyonları
  • Size özel alan adı (.com, .net, .org)
  • Paylaşımlı barındırma
  • Standart destek
  • Standart tasarımlar

Premium plan

Daha fazlasını isteyenler için

  • Sistem otomasyonları
  • Size özel alan adı (.com, .net, .org)
  • Premium barındırma
  • Premium destek
  • Premium tasarımlar

Çözüm ortaklarımız

VPN hizmetimiz

Kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı VPN çözümlerimiz hakkında bilgi edinmek isteyebilirsiniz. VPN çözümlerimiz kişisel kullanım haricinde firma çapında IP sınırlı erişimler için de kullanılabilmekte. Sınırları siz çizin!

Mobil uygulama geliştirme

Ürününüzü, sitenizi veya fikirlerinizi mobil uygulamaya dönüştürmek istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız doğru yerdesiniz. Google Android geliştirici sertifikalı takımımız ile mobil çözümlerimiz hakkında bilgi edinin!

Başlamaya hazır mısınız?

Bizimle iletişime geçin

İLETİŞİM FORMUNU DOLDURUN